PARTNERZY – Poznaj nasze wtyczki dla WordPress!

Współpraca to istotna część biznesów online. Nikt jednak chyba nie jest fanem zabawy z przeliczaniem zniżek, ogarnianiem prowizji i zarządzaniem kuponami. Do Też tego nie lubisz? Dowiedz się, jak zautomatyzować te działania!

Jaki jest problem wordpressa?

WordPress i Woocommerce serwują nam sporo ograniczeń, które utrudniają zarządzanie współpracą. Standardowe endpointy umożliwiające dodawanie partnerów sprzedażowych czy obliczanie dla nich jakiejś prowizji oraz tego typu wtyczki, dostępne na rynku, są… po prostu słabe. 

Dlaczego?

  • zazwyczaj ograniczają się jedynie do używania wordpressa jako frontu, 
  • często w ogóle nie działają, 
  • generują błędy. 

Zautomatyzowane partnerstwo?

Dla ścisłości – kim jest partner? To osoba bądź firma, z którą nawiązujemy współpracę na zasadzie linków lub kuponów. 

Stworzyliśmy wtyczkę, która umożliwia:

  • połączenie kuponów zniżkowych z odpowiednim partnerem, 
  • “podliczenie” prowizji dla danego partnera podczas zakupu.

Jak działa wtyczka “partnerzy”?

Plug-in ten od razu po zainstalowaniu udostępnia okno, w którym mamy cały “panel administracyjny” – do zarządzania partnerami. Przypomnijmy – partner, to osoba z którą nawiązujemy współpracę na zasadzie linków lub kuponów. 

Przykładowo: ktoś dokonuje zakupu za 100 zł i stosuje kupon localhost, który daje zniżkę dla klienta 20 zł, i jednocześnie dolicza prowizję dla partnera – X zł. 

Obsługa wtyczki

Wszystko dzieje się automatycznie, wewnątrz wtyczki, a jedyne co musimy zrobić ręcznie, to:

  • stworzyć partnera;
  • przygotować kupon przypisany do partnera;
  • określić stopy na jakich kupon ma działać – czy ma być to zniżka procentowa czy stała, czy prowizja ma być X pln od zakupów, czy może % od zakupu – to wszystko możemy określić per pojedynczy partner.

Skąd pomysł na wtyczkę “partnerzy”?

Tak jak w przypadku większości naszych plug-inów, ten stworzyliśmy dlatego, że większość tego typu wtyczek jest dedykowana dla zwykłego wordpressa. W przypadku Localhosta, wordpress jest tylko naszym API (czyli miejscem, z którego pobieramy dane, nie używamy jego frontu), o czym wspominaliśmy już w opisach innych wtyczek. Problem był również fakt, że to w jaki sposób większość takich wtyczek działa, pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Dla kogo jest wtyczka “partnerzy”?

Dla każdego, kto prowadzi biznes online i nawiązuje jakiekolwiek współprace oraz tworzy kupony zniżkowe. Skorzystają z niej nie tylko osoby, których strony nie są oparte całkowicie na wordpressie, ale tak naprawdę wszyscy – ponieważ plug-iny tego typu dedykowane dla wordpressa są niezwykle niskiej jakości.

Bez wtyczki takiej jak “partnerzy” nie ma możliwości dodawania partnerów i kodów pod nich dedykowanych, a współpraca z ludźmi, którzy reklamują produkt danej marki jest utrudniona. Taka automatyzacja oszczędza cenne godziny, które można przeznaczyć na bardziej efektywne działania.

Napisz do nas i zyskaj niezobowiązującą wycenę swojego projektu!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ul. Hugo Kołłątaja 6/3, 20-006 Lublin

Numer telefonu

+48) 535 000 959

Mapa