Sprawdź projekty które zrealizowaliśmy.

A może zlecisz nam swój własny?

Strony internetowe

Grono

Grono

https://sklepzwinem.gronolublin.pl

Klient był zainteresowany sklepem który byłby w stanie obsłużyć ponad 5 tysięcy produktów, jednocześnie aby była możliwość zamówienia samego towaru, a nie zakupu. Były to związane z powodów tego jaki towart chciał klient sprzedawać oraz ze względów prawnych w Polsce.

The Old Hemp

The Old Hemp

https://theoldhemp.com

W celach projektu było stworzenie super szybkiego sklepu nastawionego na sprzedaż jednego produktu z dodakowym specjalistycznym blogiem, oraz integrację z paczkomatami.

Festiwal Wina

Festiwal Wina

https://festiwalwina.com/

Klient był zainteresowany stroną która w przejrzysty sposób zaprezentuje wydarzenie którego jest organizatorem, czyli "Festiwal Wina". Strona miała przedstawiać opis, social media, szczegółowy program oraz łatwą możliwość konktatu.

Akademia / Gladiatorzy

Akademia / Gladiatorzy

https://academy.localhost-group.com

Strona internetowa miała na celu prostą i przystępną prezentację usługi mentoringu w dziedzinie programowania, a także automatyzację systemu sprzedaży kursów online z dostępem do zewnętrznej platformy. Produkty miały być zaprezentowane w prosty sposób, przedstawiający ich zalety oraz informację, czego można się spodziewać po zakupie.

Ekstrakt z konopi

Ekstrakt z konopi

https://ekstraktzkonopi.pl/

Założeniem projektu było stworznie strony o tematyce ekstraktu z konopi, na której możemy znaleźć pozytywne właściwości takiego ekstraktu, dowiedzieć się czegoś ze specjalistycznego bloga a także przejrzeć oferowane produkty.

Green Djinn

Green Djinn

https://greendjinn.pl

Założeniem projektu było utworzenie specjalistycznego bloga, który umożliwiał w wygodny sposób przeglądanie informacji na urządzeniach mobilnych. A także sklep z możliwością wyszukiwania produktów oraz ich opisami.

Oprogramowanie szyte na miare

Napisz do nas i zyskaj niezobowiązującą wycenę swojego projektu!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ul. Hugo Kołłątaja 6/3, 20-006 Lublin

Numer telefonu

+48) 535 000 959

Mapa